Usługi barmańskie

Usługi barmańskie to świetna opcja dla osób, które nudzą już standardowe rozwiązania, a w dodatku lubią kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Zastanawiasz się co zrobić kiedy Twoi goście gustują w różnych rodzajach alkoholi, a niektórzy z nich w ogóle nie piją alkoholu? Nasze usługi są najlepszym rozwiązaniem! Wszyscy goście są zachwyceni kiedy mogą napić się pysznego kolorowego drinka lub uderzającego do głowy shota.

Oferujemy

– piękny, mobilny bar

– wyjątkową kartę drinków i shotów (nie tylko alkoholowych)

– dodatkowe alkohole, które urozmaicą przygotowywane dla Państwa drinki: whisky, rum, tequila, gin, wino – Wermut Extra Dry, likier brzoskwiniowy, likier pomarańczowy

– soki i napoje

– syropy, pure i sosy

– owoce, zioła i dodatki do garnirowania oraz serwowania

– lód: kruszony oraz w kostkach

– szkło oraz niezbędne wyposażenie gastronomiczne

– obsługę doświadczonych i profesjonalnych barmanów

– darmowy dojazd do klienta! 

Profesjonalna obsługa

Mamy jednych z najlepszych barmanów w Polsce, którzy oprócz pracy za barem w prestiżowych lokalach, przeprowadzają szkolenia barmańskie.


Ilość osób biorących udział w uroczystości jest czynnikiem wpływającym na cenę, więc oferty przygotowywane są indywidualnie.

Sprawdź nasze pozostałe atrakcje: Fotobudka / Podświetlany napis LOVE / Animacje dla dzieci – Wybierając kompleksową obsługę Art Academy zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Art Academy : Drink Bar Łódź – Drink Bar na wesele – Drink Bar Łódzkie – Barman na wesele – Atrakcje na wesele – Atrakcje weselne – Atrakcje na ślub